AloeDent

Diş Macunları

Aloevera Ekstra Beyazlatıcı Diş Macunu100ml+Aloevera3 Etkili Diş Macunu100ml+ Ağız Bakım Suyu 250ml

0 Değerlendirme
Yeni Ücretsiz Kargo Uzman Tavsiyesi
İNDİRİM
885.00 TL

ALOEVERA FARKI İLE EKSTRA BEYAZLATICI DİŞ MACUNU - FLORÜR VE SLS İÇERMEYEN FORMÜL  100ml+ ALOEVERA FARKI İLE 3 ETKİLİ DİŞ MACUNU - FLORÜR VE SLS İÇERMEYEN DOĞAL BEYAZLIK  100ml + ALOEVERA FARKI İLE FERAHLATICI AĞIZ ÇALKALAMA SUYU - ALKOLSÜZ VE FLORÜRSÜZ  250ml

 

Ürün Adı:ALOEVERA FARKI İLE EKSTRA BEYAZLATICI DİŞ MACUNU - FLORÜR VE SLS İÇERMEYEN FORMÜL 100 ML.  Ürün Açıklaması: Çay, kahve, sigara, kırmızı şarap ve lekelere karşı geliştirilmiş, Florür, SLS içermeyen Vegan formül, hassas özel içeriği ile dişte oluşan lekeleri ortadan kaldırarak, dişlerinize doğal ve etkili bir beyazlık kazandırır. Diş eti bakımını destekleyen Aloe Vera, ağız kokusuna karşı etkili Tea Tree Oil, doğal beyazlık etkili Silica, bu özel formülde bir arada! Düzenli kullanım ile plak, tartar ve çürük oluşumunu önlemeye destek olur. Uzun süreli, taze nefes sağlar. Kullanım Şekli: Dişlerinizi günde en az iki kez veya diş doktorunuzun tavsiye ettiği sıklıkta fırçalayınız. Günlük kullanıma uygundur. Komple bir ağız bakımı için ardından AloeDent AloeVera Mouthwash-Florürsüz ve Alkolsüz Ferahlatıcı Ağız Çalkalama Suyu ile kullanımı tavsiye edilir.
6 Yaş ve Daha Küçük Çocuklarda Kullanım Şekli: Yutmayı azaltmak amacıyla fırçanın üzerine bezelye büyüklüğünde sürülmeli ve fırçalama bir yetişkin gözetiminde gerçekleştirilmelidir. Uyarılar: Yalnızca ağız içi kullanımı içindir. Göz ile temasından kaçınınız. Tahriş olmuş cilt veya açık yara üzerine uygulamayınız. Hassasiyet durumunda kullanıma ara veriniz. Ürün içeriklerinden herhangi birine karşı alerji veya hassasiyet durumunda kullanmaktan kaçınınız. Çocukların erişemeyeceği, kuru ve serin bir yerde muhafaza ediniz.
Ürün Adı: ALOEVERA FARKI İLE 3 ETKİLİ DİŞ MACUNU - FLORÜR VE SLS İÇERMEYEN DOĞAL BEYAZLIK 100ML. Ürün Açıklması: Tea Tree Oil, Silica, CoQ10 ve Aloe Vera’nın olağanüstü etkisi, bakımlı diş etleri ve taze bir nefes için bu özel formülde bir arada! Florür ve SLS içermeyen Vegan formülü ile diş etlerinizin sağlıklı kalmasına, dişleri temizleyerek doğal beyazlığına kavuşturmaya yardımcı olur. Çürük oluşumunu önlemeyi destekler. Nane ve Mentol ile uzun süreli ve taze bir nefes sağlar.
Kullanım Şekli: Günlük kullanıma uygun doğal içerikli formül. Dişlerinizi günde en az iki kez veya diş doktorunuzun tavsiye ettiği sıklıkta fırçalayınız. Komple bir ağız bakımı için ardından AloeDent AloeVera Mouthwash-Florürsüz ve Alkolsüz Ferahlatıcı Ağız Çalkalama Suyu ile kullanımı tavsiye edilir.
6 Yaş ve Daha Küçük Çocuklarda Kullanım Şekli: Yutmayı azaltmak amacıyla fırçanın üzerine bezelye büyüklüğünde sürülmeli ve fırçalama bir yetişkin gözetiminde gerçekleştirilmelidir. Uyarılar: Yalnızca ağız içi kullanımı içindir. Göz ile temasından kaçınınız. Tahriş olmuş cilt veya açık yara üzerine uygulamayınız. Hassasiyet durumunda kullanıma ara veriniz. Ürün içeriklerinden herhangi birine karşı alerji veya hassasiyet durumunda kullanmaktan kaçınınız. Çocukların erişemeyeceği ve 30C altında kuru, serin bir yerde muhafaza ediniz.
Ürün Adı:  ALOEVERA FARKI İLE FERAHLATICI AĞIZ ÇALKALAMA SUYU - ALKOLSÜZ VE FLORÜRSÜZ  250ML. Ürün Açıklması:Florür, SLS ve Alkol içermeyen doğal nane özlü ferah formülü, diş etlerine bakım yapmaya yardımcı Aloe Vera, ağız kokusuna karşı etkili doğal Tea Tree Oil, onarıcı Gotu Kola ile güçlendirilmiştir. Ağızdaki kötü kokuyu azaltmaya, plak ve tartar oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Ağız hijyenini ve diş sağlığını destekler. Komple bir bakım için AloeDent Diş Macunu ile günlük ve düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir. Kullanım Şekli: Kapağı yanlardaki işaretli yerlerden sıkıp çevirerek açınız. Kapağı doldurup, ağzınızı iyice çalkalayınız ve tükürünüz. Uyarılar: Yutmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. 6 yaşından küçük çocukların kullanımı tavsiye edilmemektedir. Tahriş durumunda kullanıma ara veriniz. Ürün içeriklerinden herhangi birine karşı alerji veya hassasiyet durumunda kullanmaktan kaçınınız. Kuru bir yerde saklayınız. 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
ShopPHP | v5