AloeDent

Diş Macunları

Aloevera Ekstra Beyazlatıcı Diş Macunu 100ml+ Ağız Kokusu Önleyici Ağız Bakım Suyu 250ml Aloe dent

0 Değerlendirme
Yeni Ücretsiz Kargo Uzman Tavsiyesi
İNDİRİM
590.00 TL

ÜRÜN AÇIKLAMASI


Çay, kahve, ve lekelere karşı geliştirilmiş, Florür, SLS içermeyen Vegan formül, hassas özel içeriği ile dişte oluşan lekeleri ortadan kaldırarak, dişlerinize doğal ve etkili bir beyazlık kazandırır. Doğanın güvenilir bileşenleri, diş eti sağlığını destekleyen mucizevi Aloe Vera, (doğal antiseptik) çürümeye karşı etkili Tea Tree Oil, doğal beyazlık etkili Silica, bu özel formülde bir arada! Düzenli kullanım ile plak, tartar ve çürük oluşunu önlemeye destek olur. Uzun süreli, taze nefes sağlar.

AleoDent, 1997 yılında İngiltere'de kurulmuş olup, 27 yıllık tecrübesiyle birçok alanda geliştirdiği ürünlerle tüketicisinin hayatını değiştiren THE DR. ORGANIC GROUP güvencesiyle üretilmektedir. Özel olarak formüle edilmiş diş macunlarımız kesinlikle Florür ve SLS içermez. AleoDent, doğal formülü ve vegan içeriği sayesinde dişlerde etkili bir beyazlık sağlayamaya ve ağız kokusunu azaltmaya yardımcı olmaktadır.

Florürür ve SLS içermez,
Vegan ve Doğal Diş Macunu
Ağız Bakımında doğal etki sağlar
Yapay tadlandırıcı içermez
Aloe Vera’nın mucizevi etkileri
Diş eti sağlığını destekleyen mucizevi Aloe Vera, çürümeye karşı etkili Tea Tree Oil, doğal beyazlık etkili Silica içerir

Kullanım Şekli:

Dişlerinizi günde en az iki kez veya diş doktorunuzun tavsiye ettiği sıklıkta fırçalayınız. Su ile çalkalamaya gerek duyulmayan günlük kullanıma uygun doğal formül. Komple bir ağız bakımı için ardından AloeDent AloeVera Mouthwash-Florür İçermeyen Alkolsüz Ferahlatıcı Ağız Çalkalama Suyu ile kullanımı tavsiye edilir.
 6 Yaş ve Daha Küçük Çocuklarda Yutmayı azaltmak amacıyla fırçanın üzerine bezelye büyüklüğünde sürülmeli ve fırçalama bir yetişkin gözleminde gerçekleştirilmelidir

Uyarılar:

Yalnızca ağız içi kullanımı içindir. Göz ile temasından kaçınınız. Tahriş olmuş cilt veya açık yara üzerine uygulamayınız. Hassasiyet durumunda kullanıma ara veriniz. Ürün içeriklerinden herhangi birine karşı alerji veya hassasiyet durumunda kullanmaktan kaçınınız. Çocukların erişemeyeceği, kuru ve serin bir yerde muhafaza ediniz. Doğal içeriklerle formüle edildiği için zaman içerisinde ürün renginin değişmesi normaldir.

İÇERİKLER Glycerin, Sorbitol, Hydrated Silica, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Aqua, Xylitol, Sodium LauroylSarcosinate, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, PVP, Hydroxyethylcellulose, Menthol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Phenoxyethanol, Citric Acid, CI75810 (Chlorophyllin-Copper Complex), Limonene*. *(constituent of essential oils).

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Florür, SLS ve Alkol içermeyen doğal nane özlü ferah formülü, diş etlerini yatıştırarak bakım yapmaya yardımcı mucizevi Aloe Vera, ağız kokusuna karşı etkili doğal Tea Tree Oil, onarıcı Gotu Kola ile güçlendirilmiştir. Ağızdaki kötü kokuyu azaltmaya, plak ve tartar oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Ağız hijyenini ve diş sağlığını destekler. Komple bir bakım için AloeDent Diş Macunu ile günlük ve düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.
AleoDent, 1997 yılında İngiltere'de kurulmuş olup, 27 yıllık tecrübesiyle birçok alanda geliştirdiği ürünlerle tüketicisinin hayatını değiştiren THE DR. ORGANIC GROUP güvencesiyle üretilmektedir. Özel olarak formüle edilmiş diş macunlarımız kesinlikle Florür ve SLS içermez. AleoDent, doğal formülü ve vegan içeriği sayesinde dişlerde etkili bir beyazlık sağlayamaya ve ağız kokusunu azaltmaya yardımcı olmaktadır.

Florür, SLS ve Alkol içermez,
Ağız kokusuna karşı etkili doğal Tea Tree Oil içerir,
Plak ve tartar oluşumunu önlemeye yardımcı olur

KULLANIM ŞEKLİ

Kapağı yanlardaki işaretli yerlerden sıkıp çevirerek açınız. Kapağı doldurup, ağzınızı iyice çalkalayınız ve tükürünüz. Uyarılar: Yutmayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. 6 yaşından küçük çocukların kullanımı tavsiye edilmemektedir.

UYARILAR

Tahriş durumunda kullanıma ara veriniz. Ürün içeriklerinden herhangi birine karşı alerji veya hassasiyet durumunda kullanmaktan kaçınınız. Kuru bir yerde saklayınız.

İçerikler : Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Sorbitol, Polysorbate 20, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Sodium LauroylSarcosinate, Aroma, Menthol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Escin, CentellaAsiatica (Gotu Kola) Flower/Leaf/Stem Extract, Xylitol, Phenoxyethanol, Citric Acid, CI 75810 (Chlorophyllin-Copper Complex), Limonene*, Linalool*. *(constituent of essential oils)

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
ShopPHP | v5