Kargom Nerede?
Aras Kargo
Sürat Kargo
MNG Kargo
Yurtiçi Kargo

MR GB Marka Sayfası Banner 04.jpg (204 KB)

Sıralama seçin
Görünüm :

Murad Ürünleri

Dermatolog ve eczacı Dr. Howard Murad tarafından 1989 yılında kurulan Murad markası son teknoloji ile geliştirilmiş ve etkilileri klinik çalışmalarla kanıtlanmış yüksek performanslı dermokozmetik ürünler sunmaktadır. Markanın tüm ürünleri Dr. Murad’ın “Cilt Bakımı Sağlıktır” anlayışından yola çıkan Bütünsel Güzellik Felsefesi’ne göre geliştirilmiştir. Doktor Murad günümüzde Murad markasında aktif rol oynamakta, formüller geliştirmeye ve Murad için araştırmalara önderlik etmeye devam etmektedir.

 Murad markası özellikle ölçülebilir yaşlanma belirtilerini cerrahi müdahaleye gerek kalmadan çözmeyi sağlayan eşsiz patentli formüller ile geliştirilmiş ürünleri tanınmaktadır. Murad ürünleri daha sağlıklı, pürüzsüz ve genç görünen bir cilt için Retinol, C Vitamini, Niacinamide, Salisilik asit gibi güçlü etken maddeler içermektedir. Türkiye’de sadece yetkili eczanelerde satılan Murad markası klasik cilt bakımından farklı olarak 3 adımda etkili bir cilt bakım rutini sunarak etkisi kanıtlanmış ürünleri ile tüketicilerin bakımdan maksimum fayda sağlamasını amaçlamaktadır.

 Hydro-Dynamic, Revitalixir, Rapid Age Spot Correcting Serum, Retinol Youth Renewal Serum gibi ödüllü ürünleri bünyesinde barındıran markanın Age Reform Yaşlanma Belirtilerine Karşı Etkili Seri, Environmental Shield Leke ve Ton Farklılıklarına Karşı Etkili Seri, Resurgence Hormonal Yaşlanmaya Karşı Etkili Seri, Blemish Control Yağlı ve Sivilceli Ciltlere Özel Bakım Serisi, Pore Rescue Siyah Nokta ve Gözenek Karşıtı Seri ve Sensitive Kızarık ve Hassas Ciltlere Özel Seri olmak üzere çeşitli cilt problemlerine yönelik çözüm sunan serileri bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.