Anında KargoÜcretsiz KargoVideolu Ürün

Lumene Water Gel - 72sa Nemlendirici Jel 50 ml

Ürün Kodu : LM.01.PER.005

İNDİRİM %15
750.00 TL 637.50 TL

Fresh Moisture 72H Water Gel - 72sa Nemlendirici Jel

İlk uygulamadan itibaren ve 72 saat* boyunca normal, yağlı ve karma cilt tipleri için taze nemlendirme sağlar. Yeni dolgunlaştırıcı üç tür Hyaluronik Asit, yenileyici Organik Kuzey Huş Ağacı Özü, Saf Arktik Kaynak Suyu ve dengeleyici Niasinamid ile zenginleştirilmiş bu hızlı emilen jel nemlendirici cildi derinlemesine nemlendirir. Cildi tazeler ve 12 saate** kadar parlamadan yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır.
Üç tür Hyaluronik Asit içeren yenilikçi Hydra-Teknolojisi ile cildi yoğun bir şekilde nemlendirir. Daha küçük moleküller, dolgun hidrasyon için cildin daha derinlerine nüfuz ederken, daha büyük olanlar nemlendirici bir bariyer oluşturur.
Öz değerlendirme sonrasında**:
Kullananların %100'ü cildinin tazelendiğini ve cildini pürüzsüz hissettiğini,
%96'sı cildinin anında nemlendiğini ve yumuşak hissettirdiğini kabul etmiştir.
*25 katılımcı
**Sübjektif değerlendirme, tek kullanımda, n=25, 2022

*% 100 Vegan
*%94 doğal kaynaklı formül
*Organik içerikler
*Paraben ve SLS içermez
*Hayvanlar üzerinde test yapılmaz

Kullanım Şekli:

Her sabah ve akşam temiz yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulayın. Daha etkili bir sonuç için öncesinde Arctic Dew Quenching Aqua Serum - Kutup Kaynak Suyu İçeren Nem Serumu uygulanması tavsiye edilir.

Daha Fazla Bilgi:

Kökleri Kuzey Finlandiya'nın sağlık ritüellerine dayanan formüller, yeryüzündeki son bozulmamış sığınaklardan birinin gücünden yararlanmak için saf oksijen açısından zengin, cilt dostu pH’lı Kutup Kaynak Suyu ile benzersiz, elle seçilmiş çeşitli İskandinav içeriklerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlhamımızı, sağlık ve güzelliğe İskandinav yaklaşımından alıyoruz: dayanıklılık, farkındalık ve doğayla uyumun eşsiz karışımının günlük yaşamda derinden kök saldığı bir bölge. Kuzey boylamlarının sert iklimine rağmen, İskandinav kadınlar taze bir ciltle, ışıltılı ve sağlıklı görünmeye devam ediyorlar. Finlandiya, doğal içeriklerimizi tedarik etmek için bu açıdan harika bir bölge, organik sertifikalı orman, sulak alanları ve Dünyanın en saf sularının geldiği 187.000 göl ve 32.000 doğal su kaynağı ile doğanın dünyadaki bozulmamış son sığınaklarından biridir. Lumene olarak amacımız, güzellik için sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaktır.

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5