200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo
Anında KargoÜcretsiz Kargo

Deodorant Rahatlatıcı Yıkama Jeli Ve 10' lu Mendil

Ürün Kodu : PKT.FF.01.PER.410

İNDİRİM %20
251.00 TL 200.80 TL

Femfresh Deodorant Rahatlatıcı Yıkama Jeli Ve 10' lu Mendil

  • Femfresh genital bölge rahatlatıcı yıkama jeli - Soothing ıntimate wash 250 ml Ürün bilgileri 3’lü etkiye sahip temizleme jeli dış genital bölgeyi temizlerken, rahatlatmaya ve bakım yapmaya yardımcı olur.
  • Probiyotikler ile zenginleştirilmiştir. Ph değeri, genital bölgeye göre ayarlanmıştır. Dermatolojik ve jinekolojik olarak test edilmiştir. Günlük kullanıma uygundur. Hipoalerjeniktir. Kullanım şeklikullandıktan sonra uyguladığınız bölgeyi ılık su ile durulayın. Uyarılar sadece harici kullanım içindir. Göz ile temasından kaçının.
  • Boyut 125 ml hassas deodorant, dış genital bölgedeki kötü koku oluşumunu azaltmaya ve dış genital bölgeye uzun süreli ferahlık sağlamaya yardımcı olur.
  • Hipoalerjeniktir. Pudrasızdır. Dermatolojik ve jinekolojik olarak test edilmiştir. Günlük kullanıma uygundur. Kullanım şekli: Dış genital bölgeye veya direkt olarak iç çamaşırına sıkılabilir .
  • Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Yaklaşık 15 cm uzaklıktan uygulayın. Femfresh genital bölge 10'lu ıslak mendili - Feminine freshness wipes 10 piece ürün bilgileri ıslak mendil ph dengeli formülüyle dış genital bölgeyi nazikçe temizlemeye, tazelik sağlamaya ve kötü kokuyu gidermeye yardımcı olur.
  • Dermatolojik ve jinekolojik olarak test edilmiştir ve günlük kullanıma uygundur. Hipoalerjeniktir. Sadece harici kullanım içindir. Kullanım şekli dış genital bölgeye nazikçe uygulayınız. Uyarılar sadece harici kullanım içindir. Uyarı: Mendillerin kurumasını önlemek için kapağı iyice kapattığınıza emin olur. Mendilleri tuvalete atmayın.

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5