Anında Kargo

Blistex Çatlak Dudaklara Acil Çözüm Lif Relief + Hassas Dudaklar İçin Yoğun Bakım Sensitive

Ürün Kodu : PKT.BX.01.PER.404

İNDİRİM %20
168.00 TL 134.40 TL

Çatlak Dudaklara Acil Çözüm - Lip Relief Cream SPF10 6ml, İçeriğindeki Okaliptüs, Nane ve Kafur ile aşırı hasar görmüş, nem dengesini kaybetmiş dudaklara anında nem ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur.  Dudak yüzeyini nemlendirici ve koruyucu bir bariyer ile kaplarken, etkili bir rahatlama ve uzun süreli bir nemlendirme sağlar.
Kuruyan Dudaklara Yoğun Nemlendirici Günlük Bakım - Daily Lip Conditioner SPF15 7 Ml, doğal bir şekilde dudakların hassas dokusunu nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Doğal bir şekilde dudakların hassas dokusunu nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Antioksidan bakımından zengin Zeytin Yağı ile yaşlanmayı hızlandıran serbest radikallere karşı koruma sağlamayı destekler. İçeriğindeki; Üzüm Çekirdeği Yağı doğal yolla dudakların hassas dokusunu nemlendirip yumuşatmaya ve iyileştirmeye yardımcı olur. Etkisi kanıtlanmış olan Aloe Vera ve Kakao Yağı ile çatlamaların neden olduğu acıyı yatıştırmayı ve dudakları beslemeyi destekler.
Hassas Dudaklar İçin Yoğun Bakım - Sensitive SPF15 4.25 g,, yapay tat, parfüm, renklendirici ve diğer hassasiyet yaratabilen içerikleri bulundurmaz. Klinik olarak test edilmiş özel parfümü ile dudaklarınızı beslemeye, yumuşatmaya ve korumaya yardımcı olur. Yoğun ve rahatlatıcı nemlendirme hissi için doğal nemlendiriciler olan Kakao yağı ve Shea yağı içerir. Formülünde hassasiyet yaratabilecek yapay tat, parfüm, renklendirici vb. içerikler bulunmaz. Formülü klinik olarak test edilmiş ve dudaklarda hassasiyet yaratmadığı kanıtlanmıştır.

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Size bir kampanya haberimiz var!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı