Alpecin

Şampuan

Alpecin Kafein İçeren Dökülme ve Kepek Karşıtı Şampuan 200ML +Alpecin Kafein İçeren Dökülme Karşıtı Saç Losyonu 200ML Set (Duş Aparatı Hediyesiyle)

0 Değerlendirme
Yeni Ücretsiz Kargo Uzman Tavsiyesi
İNDİRİM
1,275.00 TL

Ürün Adı: Alpecin Kafein İçeren Dökülme ve Kepek Karşıtı Şampuan 200ML.

Ürün Açıklaması: Formülündeki Salisilik Asit ve Pirokton Olamin ile var olan kepeğin ve yenisinin oluşumunun azalmasına yardımcı olurken, Kafein ile saç derisini beslemeyi, saç köklerini güçlendirmeyi ve kalıtsal saç dökülmesini engellemeyi destekler. Kafeinin etki etmesi için en az 2 dakika boyunca saçta bekletilmesi gereklidir. Her gün kullanılması tavsiye edilmektedir. Kullanım Şekli: Islak saça masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın.

• Her gün kullanın • 2 dakika bekletin


Ürün Adı: Alpecin Kafein İçeren Dökülme Karşıtı Saç Losyonu 200ML.

 Ürün Açıklaması: Formülündeki kafein saç derisini beslemeye, saç köklerini güçlendirmeye yardımcı olur, kalıtsal saç dökülmesini engellemeyi destekler. Enerji veren içerikler 24 saate varan etki sağladığından her gün kullanılması tavsiye edilmektedir. Kullanım Şekli: Duş sonrası saçın yoğunluğuna göre ihitiyacınız kadar ürünü nemli saç diplerine masaj yaparak uygulayın. Durulanmaz. En iyi sonuç için Alpecin Caffeine Shampoo C1- Kafein İçeren Dökülme Karşıtı Şampuan'dan sonra kullanın. Göz ile temasından kaçının.

• Her gün kullanın

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
ShopPHP | v5