Lumene

Göz

72Sa Nemlendirici Jel + Göz Çevresi Bakım Seti

0 Değerlendirme
Yeni Ücretsiz Kargo Uzman Tavsiyesi
%20 İNDİRİM
1,632.00 TL

Purifying Dew Drops Hydrating Eye Gel - Nemlendirici Göz Çevresi Bakım Jeli 15 ML

Göz çevresini yoğun bir şekilde nemlendirir ve yeniler. Organik İskandinav Huş Ağacı Özü, Saf Kutup Kaynak Suyu, dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit, Hydra Technology, Pro-vitamin B5 ve Göz Bölgesi Kompleksi içeren şişkinlik ve göz altı halkalarının görünümünü azaltan bu hafif kokusuz jel, anında ve gün boyunca göz çevresinin sağlıklı ve nemli görünümünü destekler.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra göz çevrenize parmak uçlarınızla küçük bir miktar uygulayınız.

Water Gel - 72Sa Nemlendirici Jel 50 ML

İlk uygulamadan itibaren ve 72 saat* boyunca normal, yağlı ve karma cilt tipleri için taze nemlendirme sağlar. Yeni dolgunlaştırıcı üç tür Hyaluronik Asit, yenileyici Organik Kuzey Huş Ağacı Özü, Saf Kutup Kaynak Suyu ve dengeleyici Niasinamid ile zenginleştirilmiş bu hızlı emilen jel nemlendirici cildi derinlemesine nemlendirir. Cildi tazeler ve 12 saate** kadar parlamadan yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır.
Öz değerlendirme sonrasında**:
Kullananların %100'ü cildinin tazelendiğini ve cildini pürüzsüz hissettiğini,
%96'sı cildinin anında nemlendiğini ve yumuşak hissettirdiğini kabul etmiştir.
*25 katılımcı
**Sübjektif değerlendirme, tek kullanımda, n=25, 2022

Kullanım Şekli: Her sabah ve akşam temiz yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulayınız. Daha etkili bir sonuç için öncesinde Arctic Dew Quenching Aqua Serum - Kutup Kaynak Suyu İçeren Nem Serumu uygulanması tavsiye edilir.

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
ShopPHP | v5