Kargom Nerede?
Aras Kargo
Sürat Kargo
MNG Kargo
Yurtiçi Kargo
Saçlarınıza Bahar Mucizesi
14 Mart 2018
Saçlarınıza Bahar Mucizesi

Kışın kurutucuların, şekillendiricilerin yıprattığı saçlarınızı yoğun bir bakıma sokma vakti sizce de gelmedi mi?

Mucizevi John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery serisi Kuru ve hasar görmüş saçlarıngörünümünü ve dokusunu onarmaya yardımcı olur. Gözle görünür şekilde yumuşak ve pürüzsüz saçlar için saçın elektriklenme ve kabarmaya karşı doğal direncini artırmayı destekler.

John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Şampuan & Bakım Kremi , İçeriğindeki Amino Onarım Kompleksi ve hızlı nemlendirme özelliği ile tek kullanımda bile saç yüzeyindeki hasarı %75 oranında iyileştirmeyi destekler. Saçın 3 kat daha yumuşak ve pürüzsüz hale gelmesine yardımcı olur.

Hem normal bir nemlendirici bakım kremi olarak, hem de yoğun bir bakım için nem maskesi olarak saçlara tam bir bakım sağlayanJohn Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Deep Conditioner -Yoğun Nemlendirici Besleyici Bakım Maskesi, içeriğindeki Süt Proteini ve Avokado Yağı ile ilk kullanımda saçtaki hasar görmüş bölgeleri hedef alarak onarmaya yardımcı olur. Saçı elektriklenme ve kabarmaya karşı koruyarak besler.

John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Şampuan & Bakım Kremi ve John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Deep Conditioner -Yoğun Nemlendirici Besleyici Bakım Maskesi ürünlerini incelemek için tıklayınız. 

Paylaş :
Diğer Blog Yazılarımız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.