Ücretsiz Kargo

Batiste Orijinal 200ml X2 +Seyahat Boy Original Hediye

Ürün Kodu : PKT.BT.01.PER.021 Batiste

TÜKENDİ
İNDİRİM %10
234.00 TL 210.60 TL

Batiste Orijinal Kuru Şampuan 200 ml

Batiste yağlanmış ve sönmüş saçlarınızdaki fazla yağı anında gidermeye, saçlarınızı canlandırmaya ve hacim katmaya yardımcı olur. Saçlarınızı daha temiz ve ferah hissetmenizi destekler. Pratik kullanımı sayesinde 1 dakikada yeni yıkanmış gibi görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Tüm Batiste kuru şampuanlarının temeli nişasta bazlı, su gerektirmeyen inovatif bir formüle dayanır. Saçınız için ihtiyaç duyduğunuz şekilde saçtaki yağı ve yağlanmış kökleri hedef alarak saç diplerinden temizlemeye yardımcı olur.

Boyut 200 Ml

 Batiste Original Kuru Şampuan Seyahat Boy 50 ML

Ürün bilgileri:  Batiste Original Kuru Şampuan, saçlarda temizliğin ve canlılığın orijinal kokusu, yenilikçiler ve yaratıcılar tarafından sevilen, saçınızı anında temiz, ferah ve dolu dolu hissettiren klasik kuru şampuan. Yağlanmış ve sönmüş saçlarınızdaki fazla yağı anında gidermeye, saçlarınızı canlandırmaya ve hacim katmaya yardımcı olur. Saçlarınızı daha temiz ve ferah hissetmenizi destekler. Pratik kullanımı sayesinde 1 dakikada yeni yıkanmış gibi görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Tüm Batiste kuru şampuanlarının temeli nişasta bazlı, su gerektirmeyen inovatif bir formüle dayanır. Özel pirinç nişastası içeriği ile saç diplerini tıkamaz, saçları kurutmaz ve saç dökülmesi gibi problemlere neden olmaz. Mikro tanecikleri sayesinde parmaklarla iyice dağıttıktan sonra beyaz pudra görünümü kalmaz. Saçınız için ihtiyaç duyduğunuz şekilde saçtaki yağı ve yağlanmış kökleri hedef alarak saç diplerinden temizlemeye yardımcı olur.

Boyut 50ml 

 

Kullanım şekli:

1. Adım: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. 30 cm uzaklıktan saç köklerinize sıkınız.

2. Adım: Parmak uçlarınızla masaj yapar gibi saç köklerine iyice uygulayınız.

3. Adım: Artık tortuyu saçtan çıkarmak için saç köklerinden uçlarına doğru tamamen tarayınız, sonrasında isteğe göre şekillendiriniz.

Uyarılar:

 Kutu basınçlıdır. Güneş ışınlarından ve 50 derece üzeri sıcaklıklardan uzak tutunuz. Bittikten sonra dahi ürünü delmekten ve ateşe atmaktan sakınınız. Gözlere, aleve veya kor halindeki maddelere püskürtmeyiniz. Isı kaynağı maddelerden uzak tutunuz. Ürünün yakınında sigara içmeyiniz. Çocuklardan uzak tutunuz. Yara ve tahriş olmuş cilde uygulamayınız. Sadece saçlarınız için kullanınız.Tarif edildiği şekilde kullanılması önerilir. Amacı dışında kullanılması zararlı sonuçlar verebilir.

 

İlgili Ürünler

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Size bir kampanya haberimiz var!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı