200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo
YeniAnında KargoÜcretsiz Kargo

Lumene Moisturizing Prebiotic Oil-Coctail - Prebiyotik Nem Kokteyli

Ürün Kodu : LM.01.PER.004

İNDİRİM
0.00 TL 635.00 TL

Moisturizing Prebiotic Oil-Cocktail – Prebiyotik Nem Kokteyli

Prebiyotik Finlandiya Yulaf Xylitol’ü içeren, ayrıca Kutup Kaynak Suyu, organik Huş ağacı özü ve Nordic yaban mersini tohumu ile tamamlanan bu yenilikçi formül, cildin nem bariyerini ve doğal mikrobiyomunu tamamlamaya yardımcı olur. Cildi 24 saat boyunca nemlendirmeyi desteklediği klinik çalışmalarla kanıtlanmış besleyici iki aşamalı formül, kuru ve nemsiz kalmış ciltler için özel olarak tasarlanmıştır. Her yaşta kullanım için uygundur.

-%96 doğal içerik

-%100 vegan

-Paraben ve SLS içermeyen formül

-%100 geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir ambalaj

Kullanım Şekli:

Kullanmadan önce çalkalayın. Avuç içine 1-2 damla alarak, her akşam temiz yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulayın. Çok nemsiz ciltlerde hem sabah hem akşam olmak üzere günde 2 kere kullanımı tavsiye edilir. Cilde ekstra nem desteği sağlamak için öncesinde Arctic Dew Quenching Aqua Serum - Kutup Kaynak Suyu İçeren Nem Serumu uygulanması önerilir.

Daha Fazla Bilgi:

Kökleri Kuzey Finlandiya'nın sağlık ritüellerine dayanan formüller, yeryüzündeki son bozulmamış sığınaklardan birinin gücünden yararlanmak için saf oksijen açısından zengin, cilt dostu pH’lı Kutup Kaynak Suyu ile benzersiz, elle seçilmiş çeşitli İskandinav içeriklerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlhamımızı, sağlık ve güzelliğe İskandinav yaklaşımından alıyoruz: dayanıklılık, farkındalık ve doğayla uyumun eşsiz karışımının günlük yaşamda derinden kök saldığı bir bölge. Kuzey boylamlarının sert iklimine rağmen, İskandinav kadınlar taze bir ciltle, ışıltılı ve sağlıklı görünmeye devam ediyorlar. Finlandiya, doğal içeriklerimizi tedarik etmek için bu açıdan harika bir bölge, organik sertifikalı orman, sulak alanları ve Dünyanın en saf sularının geldiği 187.000 göl ve 32.000 doğal su kaynağı ile doğanın dünyadaki bozulmamış son sığınaklarından biridir. Lumene olarak amacımız, güzellik için sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaktır.

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5