Kargom Nerede?
Aras Kargo
Sürat Kargo
MNG Kargo
Yurtiçi Kargo
Femfresh

Guzellikburada.com Femfresh ürünleri Resmi Distribütör online satış sitesidir.

Femfresh Dış Genital Bölge Deodorantı - Feminine Freshness Deodorant 125 Ml

Ürün Kodu : FF.01.PER.003
Fiyat
:
44,00 TL
Resmi Distribütör
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Resimler
 • Femfresh Dış Genital Bölge Deodorantı - Feminine Freshness Deodorant 125 ml

  Ürün Bilgileri

  Hassas deodorant, dış genital bölgedeki rahatsız edici kokuları azaltmaya ve dış genital bölgeye uzun süreli ferahlık sağlamaya yardımcı olur. Hipoalerjeniktir. Pudrasızdır. Dermatolojik ve jinekolojik olarak test edilmiştir. Günlük kullanıma uygundur.


  Kullanım Şekli

  Dış genital bölgeye veya direkt olarak iç çamaşırına sıkılabilir . Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Yaklaşık 15 cm uzaklıktan uygulayın.

   

  Uyarılar

  Dahili kullanım için uygun değildir. Sadece HARİCİ kullanım içindir. Kullanma talimatlarına uygun olarak kullanın. Havadar ortamda kullanın. Solumaktan kaçının. Göz çevresine yakın püskürtmeyin. Göz ile temas ettiği durumlarda, hemen durulayın ve tıbbı yardım alın. Yaralı veya tahriş olmuş ciltlere uygulamayın. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. AŞIRI DERECE YANICIDIR. Ateşe ve yanıcı maddelere alev üzerine veya akkor halindeki herhangi bir nesne üzerine sıkmayın. Ateş kaynaklarından ve tutuşturucu kaynaklardan uzak tutun. Sigara içilmez. Kimyasallarla etkileşiminden kaçının. Boyanmış veya cilalanmış alanlarda ve yakınlarında kullanmayın. Basınca maruz kalmış aerosol kabı güneş ışığından koruyun ve 50°C üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayın. Kutu basınçlıdır. Kullanım sonrasında dahi delmeyin veya yakmayın.


   

  Boyut 

  125 ml (75g)

  DIŞ GENİTAL BAKIMIN İÇİN DOĞRU ÜRÜNÜ KULLANIYOR MUSUN?

  Dış genital bölgenin pH değeri vücudun diğer bölgelerinden farklıdır. Cildin normal pH’ı 5.4 ve 5.9 arasında iken, dış genital bölgenin normal pH’ı 4.5’den daha azdır.

  Dengeli pH, zararlı dış etkenlere karşı koruma sağlayan savunma mekanizması oluşturur.

  Yetersiz temizlik ve uygun pH’da olmayan ürünlerin kullanımı, intim bölgede dengesizliğe yol açabilir.

  Femfresh ürünleri dış genital bölge için özel olarak formüle edilmiştir. PH dengelidir. Dermatolojik & jinekolojik olarak test edilmiştir.

   


Paylaş:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.