200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Lumene CC Cream Shade Tan - 7 Etkili Renk Dengeleyici CC Krem SPF 20 Koyu

Ürün Kodu : LM.01.PER.024

İNDİRİM %20
517.00 TL 413.60 TL

CC Cream Shade Tan - 7 Etkili Renk Dengeleyici CC Krem SPF 20 Koyu

Saf Kutup Kaynak Suyu ve İskandinav doğasına özgü bitkilerden patentli Lingonberry Çekirdeği Özü ile formüle edilen kapatıcı etkili renkli bakım kremi, 4 farklı cilt tonuna uygun rengi ile tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Birçok CC kremden farklı olarak etkili kapatıcılık sağlarken kolayca emilen ve dağılan formülü, geri dönüştürülebilir plastik ambalajı ile günlük cilt bakım rutininin son adımıdır.

7 etkili güçlü formülüyle;

1. Cilt tonunu dengelemeye

2. Güneş ışınlarına karşı korumaya

3. Nemlendirmeye

4. Kızarıklık görünümünü dengelemeye

5. Cilde ışıltı kazandırmaya

6. Pürüzsüzleştirmeye

7. Uzun süreli kapatıcı etki sağlamaya yardımcı olur.

 

-%100 vegan

-Paraben ve SLS içermeyen formül

-%100 geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir ambalaj

Kullanım Şekli:

İhtiyaç halinde temiz cilde günlük cilt bakımının son adımı olarak fondöten etkisi elde etmek için kullanılır.

Light / Açık : Çok beyaz tenli, sarışın

Fair / Açığa Yakın: Açık kumral

Medium / Orta: Kumral, buğday tenli

Tan / Koyu: Esmer, bronz

Daha Fazla Bilgi:

Kökleri Kuzey Finlandiya'nın sağlık ritüellerine dayanan formüller, yeryüzündeki son bozulmamış sığınaklardan birinin gücünden yararlanmak için saf oksijen açısından zengin, cilt dostu pH’lı Kutup Kaynak Suyu ile benzersiz, elle seçilmiş çeşitli İskandinav içeriklerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlhamımızı, sağlık ve güzelliğe İskandinav yaklaşımından alıyoruz: dayanıklılık, farkındalık ve doğayla uyumun eşsiz karışımının günlük yaşamda derinden kök saldığı bir bölge. Kuzey boylamlarının sert iklimine rağmen, İskandinav kadınlar taze bir ciltle, ışıltılı ve sağlıklı görünmeye devam ediyorlar. Finlandiya, doğal içeriklerimizi tedarik etmek için bu açıdan harika bir bölge, organik sertifikalı orman, sulak alanları ve Dünyanın en saf sularının geldiği 187.000 göl ve 32.000 doğal su kaynağı ile doğanın dünyadaki bozulmamış son sığınaklarından biridir. Lumene olarak amacımız, güzellik için sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaktır.

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5