200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo
YeniAnında KargoÜcretsiz Kargo

Lumene Calming Hemp Oil-Cocktail - Kenevir Tohumu Yağı İçeren Rahatlatıcı Bakım Kokteyli

Ürün Kodu : LM.01.PER.020

İNDİRİM %20
635.00 TL 508.00 TL

Calming Hemp Oil-Cocktail – Kenevir Tohumu Yağı İçeren Rahatlatıcı Bakım Kokteyli

Akne ve sivilce eğilimli, yağlanma problemi yaşayan ve dengelenmeye ihtiyaç duyan ciltler için, içeriğindeki Kenevir Tohumu Yağı ile cildi rahatlatmayı, İskandinav doğasına özgü Meadowsweet bitkisi ile cildi dengelemeyi, Saf Kutup Suyu ile nemlendirmeyi hedefler. Cildi nemlendirmeye, doğal koruma bariyerini güçlendirmeye yardımcı hafif ve gözenek tıkamayan %100 vegan, %96 doğal kaynaklı formül, özellikle akneye meyilli, karma ve yağlı cilt tipleri için cilt bakım rutininin bir parçası olarak her gün kullanıma uygundur.

- %96 doğal içerik

-%100 vegan

-Paraben ve SLS içermeyen formül

-%100 geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir ambalaj

Kullanım Şekli:

Kullanmadan önce çalkalayın. Avuç içine 1-2 damla alarak, her sabah ve her akşam temiz yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulayın.

Daha Fazla Bilgi:

Kökleri Kuzey Finlandiya'nın sağlık ritüellerine dayanan formüller, yeryüzündeki son bozulmamış sığınaklardan birinin gücünden yararlanmak için saf oksijen açısından zengin, cilt dostu pH’lı Kutup Kaynak Suyu ile benzersiz, elle seçilmiş çeşitli İskandinav içeriklerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlhamımızı, sağlık ve güzelliğe İskandinav yaklaşımından alıyoruz: dayanıklılık, farkındalık ve doğayla uyumun eşsiz karışımının günlük yaşamda derinden kök saldığı bir bölge. Kuzey boylamlarının sert iklimine rağmen, İskandinav kadınlar taze bir ciltle, ışıltılı ve sağlıklı görünmeye devam ediyorlar. Finlandiya, doğal içeriklerimizi tedarik etmek için bu açıdan harika bir bölge, organik sertifikalı orman, sulak alanları ve Dünyanın en saf sularının geldiği 187.000 göl ve 32.000 doğal su kaynağı ile doğanın dünyadaki bozulmamış son sığınaklarından biridir. Lumene olarak amacımız, güzellik için sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaktır.

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5