200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo
YeniAnında KargoÜcretsiz Kargo

Lumene Bright Eyes All-in-One Eye Treatment - Çok Amaçlı Aydınlatıcı Göz Çevresi Bakım Kremi

Ürün Kodu : LM.01.PER.015

İNDİRİM %20
649.00 TL 519.20 TL

Bright Eyes All-in-One Eye Treatment - Çok Amaçlı Aydınlatıcı Göz Çevresi Bakım Kremi

Yapısındaki C Vitamini ve Lumene’ye özel Nordic C Complex ile göz çevresine antioksidan desteği sağlarken, ince çizgilere karşı etki sağlamaya, Hyaluronik Asit ile nemlendirmeye ve Işık Yansıtıcı Beautifeye™ teknolojisi sayesinde göz çevresini aydınlatmaya yardımcı olur. Parfüm içermeyen %84 doğal kaynaklı formülü ile her yaştan tüm cilt tiplerinin göz çevresinde kullanımına uygundur.

- %84 doğal içerik

-%100 vegan

-Paraben ve SLS içermeyen formül

-%100 geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir ambalaj

Kullanım Şekli:

Her sabah ve akşam temiz göz çevresine işaret parmağı yardımı ile hafifçe dokunuşlar eşliğinde uygulayın. Eş zamanlı olarak göz çevresinde yorgun ve şiş bir görünüm mevcut ise, göz çevresini canlandırmak için Purifying Dew Drops Hydrating Eye Gel - Nemlendirici Göz Çevresi Bakım Jeli ile beraber dönüşümlü kullanmanız tavsiye edilir. Rutin Göz Bakım Önerimiz : Sabah- Bright Eyes All-in-One Eye Treatment - Çok Amaçlı Aydınlatıcı Göz Çevresi Bakım Kremi, Akşam - Purifying Dew Drops Hydrating Eye Gel-Nemlendirici Göz Çevresi Bakım Jeli.

Daha Fazla Bilgi:

Kökleri Kuzey Finlandiya'nın sağlık ritüellerine dayanan formüller, yeryüzündeki son bozulmamış sığınaklardan birinin gücünden yararlanmak için saf oksijen açısından zengin, cilt dostu pH’lı Kutup Kaynak Suyu ile benzersiz, elle seçilmiş çeşitli İskandinav içeriklerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlhamımızı, sağlık ve güzelliğe İskandinav yaklaşımından alıyoruz: dayanıklılık, farkındalık ve doğayla uyumun eşsiz karışımının günlük yaşamda derinden kök saldığı bir bölge. Kuzey boylamlarının sert iklimine rağmen, İskandinav kadınlar taze bir ciltle, ışıltılı ve sağlıklı görünmeye devam ediyorlar. Finlandiya, doğal içeriklerimizi tedarik etmek için bu açıdan harika bir bölge, organik sertifikalı orman, sulak alanları ve Dünyanın en saf sularının geldiği 187.000 göl ve 32.000 doğal su kaynağı ile doğanın dünyadaki bozulmamış son sığınaklarından biridir. Lumene olarak amacımız, güzellik için sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaktır.

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5