Kargom Nerede?
Aras Kargo
Sürat Kargo
MNG Kargo
Yurtiçi Kargo
Arm&Hammer ile hassas dişleriniz sağlıkla parlasın!
24 Ekim 2017
Arm&Hammer ile hassas dişleriniz sağlıkla parlasın!

Hassas dişleriniz sağlıkla parlasın!

İçtiğiniz sıcak bir bardak kahve ya da yediğiniz bir kaşık dondurma ağrılı bir deneyim haline mi geliyor? İnci beyazlığında sağlıklı dişlerin hayalini mi kuruyorsunuz? 

 Arm&Hammer hassas dişler için özel olarak formüle edilmiş beyazlatıcı diş macununu deneyin!

İçeriğindeki Karbonat, Mikro-Parlatıcı Kristaller ve Potasyum Nitrat ile sıcak-soğuk hassassiyetini azaltmaya ve dişlere zarar vermeden beyazlatmaya yardımcı olan Arm&Hammer hassas dişler için özel olarak formüle edilmiş beyazlatıcı diş macunu Sodyum Florid ile de diş minesinde çürüğe sebep olan asitlerin etkisini azaltmaya destek oluyor.

Hassas Dişler İçin Beyazlatıcı Diş Macunu-Arm&Hammer Sensitive Advance White

Ürün Bilgileri

Özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde hassas dişleri güvenle beyazlatmaya, diş yüzeyindeki ve dar alanlardaki lekeleri nazikçe ve derinlemesine temizlemeye yardımcı diş macunudur. Sıcak, soğuk ve asitli yiyeceklerin neden olduğu ağrılı diş hassasiyeti azaltmayı destekler. Etkisi klinik olarak kanıtlamış Potasyum Nitrat ile dişlerdeki hassasiyeti gidermeyi destekler. Doğal bir mineral olan Karbonat sayesinde çürüğe sebep olan asitlerin etkisini yok etmeye ve hassas dişlerde etkili bir temizlik sağlamaya yardımcı olur.Mikro-parlatıcı içeren özel formülü daha beyaz ve parlak dişleresahip olmayı destekler.

 

Kullanım Şekli

Dişlerinizi günde en az iki kez veya diş doktorunuzun tavsiye ettiği sıklıkta fırçalayınız ve ağzınızı bol su ile çalkalayınız. Günlük kullanıma uygundur.

 

Uyarılar

Bir tüp kullanımından sonra,diş hassasiyeti probleminin devam etmesi durumunda detaylı tetkit için diş hekiminize danışınız.7 yaşın altındaki çocukların kullanımına uygundeğildir.

Boyut 

75 ml

Paylaş :
Diğer Blog Yazılarımız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.