200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo
YeniAnında KargoÜcretsiz Kargo

Lumene Arctic Aqua Foaming Cleanser-Kutup Kaynak Suyu İçeren Temizleme Köpüğü

Ürün Kodu : LM.01.PER.001

İNDİRİM %15
302.00 TL 256.70 TL

Arctic Aqua Foaming Cleanser – Kutup Kaynak Suyu İçeren Temizleme Köpüğü

Nemli görünen ve gergin olmayan ciltler için ferahlatıcı bir temizleyici. Lumene Arctic Aqua Köpük Temizleyici, makyajı çıkarır ve cildi kurutmadan arındırır. Bu günlük sabunsuz temizleyici, pH dostu, hassas ama derin bir temizlik için yumuşak, hafif bir köpüğe dönüşür. Cildi kurutmadan kiri ve makyajı temizler. Yenileyici organik Huş Ağacı Özü ve Saf Kutup Kaynak Suyu içeren formülü cildin doğal nem bariyerini desteklerken temiz, esnek ve tazelenmiş bir his bırakır.

 

-%91 doğal içerik

-%100 vegan

-Paraben ve SLS içermeyen formül

-%100 geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir ambalaj

Kullanım Şekli:

Her sabah ve akşam nemli cilde dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Cildinizi su ile durulayın ve kurulayın.

Daha Fazla Bilgi:

Kökleri Kuzey Finlandiya'nın sağlık ritüellerine dayanan formüller, yeryüzündeki son bozulmamış sığınaklardan birinin gücünden yararlanmak için saf oksijen açısından zengin, cilt dostu pH’lı Kutup Kaynak Suyu ile benzersiz, elle seçilmiş çeşitli İskandinav içeriklerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlhamımızı, sağlık ve güzelliğe İskandinav yaklaşımından alıyoruz: dayanıklılık, farkındalık ve doğayla uyumun eşsiz karışımının günlük yaşamda derinden kök saldığı bir bölge. Kuzey boylamlarının sert iklimine rağmen, İskandinav kadınlar taze bir ciltle, ışıltılı ve sağlıklı görünmeye devam ediyorlar. Finlandiya, doğal içeriklerimizi tedarik etmek için bu açıdan harika bir bölge, organik sertifikalı orman, sulak alanları ve Dünyanın en saf sularının geldiği 187.000 göl ve 32.000 doğal su kaynağı ile doğanın dünyadaki bozulmamış son sığınaklarından biridir. Lumene olarak amacımız, güzellik için sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaktır.

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5