200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo 200TL Üzeri Alışverişte Ücretsiz Kargo
YeniAnında KargoÜcretsiz Kargo

Lumene Anti-Wrinkle & Firm Moisturizing Eye Cream - Kırışıklık Karşıtı & Sıkılaştırıcı Göz Çevresi Bakım Kremi

Ürün Kodu : LM.01.PER.019

İNDİRİM %20
754.00 TL 603.20 TL

Anti-Wrinkle & Firm Moisturizing Eye Cream - Kırışıklık Karşıtı & Sıkılaştırıcı Göz Çevresi Bakım Kremi

Kolay emilen hafif formülü, göz altını aydınlatmaya, nemlendirmeye ve torbalanmalara karşı etki sağlamaya yardımcı olur. Formülasyonu Lumene’ye özel Peptid Kompleks, klinik çalışmalar ile desteklenen bitkisel kaynaklı Pre-Retinol Komplex ve İskandinav doğasına özgü bitkilerden elde edilen Lingonberry Çekirdeği Özü ile zenginleştirilmiştir. %100 vegan ve %98 doğal yapıdaki bu eşsiz formül göz çevresindeki kırışıklık görünümünün azalmasını, göz çevresinin nemlenmesini ve sıkılaşmasını destekler. 30’lu yaşlardan itibaren göz çevresinin ihtiyaç duyduğu komple cilt bakımını hedefleyen bakım kremi, dudak çevresindeki ince çizgilerde de kullanıma uygundur. Hafif formülü ile tüm cilt tiplerine uygundur.

- %98 doğal içerik

-%100 vegan

-Paraben ve SLS içermeyen formül

-%100 geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir ambalaj

Kullanım Şekli:

Her sabah ve akşam temiz göz çevresine işaret parmağı yardımı ile hafifçe dokunuşlar eşliğinde uygulayın. Ayrıca dudak çevresindeki ince çizgiler için her gün sabah ve akşam kullanılması tavsiye edilir.

Daha Fazla Bilgi:

Kökleri Kuzey Finlandiya'nın sağlık ritüellerine dayanan formüller, yeryüzündeki son bozulmamış sığınaklardan birinin gücünden yararlanmak için saf oksijen açısından zengin, cilt dostu pH’lı Kutup Kaynak Suyu ile benzersiz, elle seçilmiş çeşitli İskandinav içeriklerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlhamımızı, sağlık ve güzelliğe İskandinav yaklaşımından alıyoruz: dayanıklılık, farkındalık ve doğayla uyumun eşsiz karışımının günlük yaşamda derinden kök saldığı bir bölge. Kuzey boylamlarının sert iklimine rağmen, İskandinav kadınlar taze bir ciltle, ışıltılı ve sağlıklı görünmeye devam ediyorlar. Finlandiya, doğal içeriklerimizi tedarik etmek için bu açıdan harika bir bölge, organik sertifikalı orman, sulak alanları ve Dünyanın en saf sularının geldiği 187.000 göl ve 32.000 doğal su kaynağı ile doğanın dünyadaki bozulmamış son sığınaklarından biridir. Lumene olarak amacımız, güzellik için sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaktır.

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5